آشنایی با برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر

آشنایی با برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر، در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر موجود در بازار بپردازیم. البته فراموش نکنید که علاوه بر موارد ذکر شده در این مقاله نکات دیگری وجود دارد که شاید بارز نباشد اما حائز اهمیت هستند مانند دسته‌ی ضد لغزش که در صورت مناسب نبودن می‌تواند باعث گرفتگی عضلات دست شما شود. با ما همراه باشید تا بیشتر با امکانات و ویژگی های اره های عمودبر آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با برخی از ویژگی ها و امکانات اره های عمودبر

در خرید اره عمودبر به چه نکاتی دقت کنیم؟

در خرید اره عمودبر به چه نکاتی دقت کنیم؟، آیا این ابزار برقی برای کار من مناسب است؟ بهترین نوع آن کدام است؟ در خرید ابزار باید به چه ویژگی‌هایی توجه کنم؟ تمام این سوالات و سوالاتی از این قبیل هنگام خرید ابزار برقی جدید برای هرکس پیش می‌آید و ممکن است شما را به چالش بکشد. در این مقاله قصد داریم راهنمای کاملی برای خرید اره عمودبر ارائه دهیم تا با کمک آن بتوانید اره عمودبر مناسب‌ کارتان را انتخاب کنید.

ادامه مطلب: در خرید اره عمودبر به چه نکاتی دقت کنیم؟

آشنایی با انواع ریل کاربردی در کشوها و کابینت ها

آشنایی با انواع ریل کاربردی در کشوها و کابینت ها، بزرگ و حیاط دار به آپارتمان‌های کوچک تغییر کرده و یکی از مشکلاتی که در این تغییر همواره با آن مواجه هستیم کمبود جا است. به همین جهت بهینه‌سازی فضای داخلی خانه و دکوراسیون زیبا و کاربردی بسیار اهمیت دارد. امروزه وسایل و ایده‌های بسیار مفید برای طراحی بهینه فضای داخلی وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از کابینت، کشو، کمد و درب‌های ریلی است. فضای داخلی ساختمان درب‌های مختلفی داشته که هریک برای باز و بسته شدن نیاز به فضای زیادی دارند اما درب ریلی در امتداد دیوار حرکت کرده و برای باز شدن نیاز به فضایی برای چرخش ندارد. این درها با داشتن ریل به‌راحتی باز و بسته شده و برای جابجایی آن به نیرو و توان زیادی نیازی ندارید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع ریل کاربردی در کشوها و کابینت ها

آشنایی با انواع تیغ اره عمود بر از نظر شکل تیغه

آشنایی با انواع تیغ اره عمود بر از نظر شکل تیغه، شکل و نحوه قرارگیری دندانه‌های تیغ اره نقش مهمی در نوع برش دارد. با توجه به نوع تیغ اره، دندانه آن به شکل (فورج شده) milled یا (مستقیم) ground بوده که هرکدام مزایای خاص خود را دارد. مدل طراحی هندسی تیغ اره، نوع برشی که ایجاد می‌کند را مشخص می‌کند. با ما همراه باشید تا با انواع تیغ اره عمودبر از نظر شکل آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع تیغ اره عمود بر از نظر شکل تیغه

چکش تخریب چیست؟ چه تفاوتی با بتن کن دارد و در هنگام استفاده از آن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

چکش تخریب چیست؟ چه تفاوتی با بتن کن دارد و در هنگام استفاده از آن به چه نکاتی باید توجه کرد؟، چکش تخریب در دسته‌ی چکش‌های برقی قرار می‌گیرد و همان‌گونه که از اسم آن پیداست به چکشی اطلاق می‌شود که فقط برای تخریب به کار می‌رود. چکش تخریب یکی مهم‌ترین ابزارهای برقی به شمار رفته و در تمامی عملیات‌های تخریب از کارهای کوچک گرفته تا کارهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این دستگاه برای تخریب آسفالت، بتن و انواع سازه استفاده شده و از آن در عملیات عمرانی، ساختمانی و حفاری استفاده می‌شود؛ به تعریفی دیگر چکش تخریب از ابزار مورد نیاز و حیاتی تمامی مشاغلی است که به نوعی با عملیات ساخت و ساز مرتبط می‌شوند.

ادامه مطلب: چکش تخریب چیست؟ چه تفاوتی با بتن کن دارد و در هنگام استفاده از آن به چه نکاتی باید توجه کرد؟