کاشی ها را چگونه تمیز نماییم ؟ ، کاشی های حمام و دستشویی یکی از دشوارترین بخش های خانه برای تمیز کردن می باشند .

کاشی های حمام به علت داشتن مرطوبیت زیاد ، بیشتر باعث کپک و قارچ می شوند و تمیز کردنشان سخت و دشوار است .
مواد سفید کننده برای تمیز نمودن سطوح کاشی‌های حمام و درزها و یا اطراف آن‌ها بسیار عالی است . از یک ماده‌ی شوینده با فرمول ویژه که دارای سفیدکننده است به کار ببرید تا مطمعن شوید سطوح کاشی‌ها و درزهای آن موجب کثیفی حمام شما نمی شوند . به خاطر داشته باشید کاربرد هایی که بر روی برچسب محصولات هستند را دنبال کنید و همیشه پاک کننده ها را قبل از مصرف روی قسمت کوچکی تست نمایید .
کاشی‌ها از از اهمیت بسیار خاصی برخوردار می باشند زیرا می‌توانند قسمت اصلی حمام یا آشپزخانه‌ شما محسوب شوند . تمیز نمودن درزها و یا کاشی ها قسمت مهمی از تمیزی است که باعث می‌شود کاشی‌های شما برق بزنند. دوغاب سفید و خاکستری بسیار سریع لک می شوند و امکان دارد باعث شود یک فضا حتی با وجود پاکیزه بودن ، کثیف به چشم بیاید . خود کاشی‌ ها هم هر چند وقت یک بار احتیاج به مقداری دقت دارند ، پس یک تمیزکننده‌ی کاشی خوب باید بخشی از محصولات مهم در منزل برای تمیز کردن باشد .

در این صورت احتیاجی نمی باشد ساعت‌ها زمان خود را صرف کاشی‌ها کنید . اگر نمی‌دانید که چطور کاشی‌ها و دوغاب آشپزخانه‌ و حمام خود را تمیز کنید ، چند راه عالی موجود است تا به راحتی و بسیار سریع با آلودگی‌ها روبرو شوید . در نتیجه زمان کافی برای صورت گرفتن کارهای لذت ‌بخش برایتان می‌ماند .


به چه مدل تمیز کننده ای برای سطوح  و درزهای کاشی احتیاج دارید ؟


انتخاب مدل تمیز کننده‌ برای سطح های کاشی و درزهای آن بستگی به خواسته ی شما را دارا است . محصولات تمیز کننده با مقداری تلاش از نتیجه‌ خوبی برخوردار می باشد ، اما اگر که دوست دارید از محصولات خانگی به کار ببرید از چند اختیار برخوردار هستید . فقط توجه داشته باشید که هیچ وقت چند ماده‌ی شوینده را با هم مخلوط نکنید چون بعضی از ترکیبات سمی می باشند همانند : سرکه و سفید کننده
خیلی از مارک های گوناگون مواد پاک‌کننده‌ی ویژه ای را توصیه می نمایند که برای برگشت درخشندگی به درزهای کاشی‌ها توزیع شده اند . و زمانی که شما انتخاب های مختلفی را امتحان می کنید ، خوب است که محصولی را انتخاب کنید که از خاصیت ضد قارچ برخوردار است تا به کم شدن سرعت رشد کپک بتواند کمک نماید به ویژه در حمام که بسیار گرم و پر بخار است و سبب رشد قارچ‌ها می باشد .